KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12406124
nr 1240 6124
Nino Salvadori (1918), Barn, Signerad. Olja på duk, 47x68
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:27:36
11/3 19:22:36
All världens barn (Lisa Larson)